KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 5464380

nr 546 4380

Pasteller

2 st, signerade, djup: Samuelsson, landskapsmotiv, 30x48 resp 30x48

Utrop:

100 kr

måndag 13 oktober 2008
kl 17:45:24